Для українців розширили програму єВідновлення

В Україні розширили програму єВідновлення – тепер заяви на компенсацію за знищене житло може подавати більше українців. Відтепер послуга доступна для тих, хто мав житло у спільній власності.

6330_380535455_861358035286296_7882736339369598889_n.jpg (54.95 Kb)

Для цього в Дії їм необхідно разом подати одну спільну заяву або кілька – окремо. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства відновлення України.

Після подачі заяви комісія органу місцевого самоврядування опрацює повідомлення та визначить суму компенсації для кожного співвласника (відповідно до його частки у власності). Відповідно, в кожного буде і свій житловий сертифікат.

Сертифікат можна буде використати, щоб самостійно придбати нову квартиру чи будинок або обʼєднати сертифікати з іншими співвласниками, щоб разом придбати нове спільне житло.

Зазначимо, щоб скористатися сертифікатом, потрібно припинити право власності на знищений об’єкт нерухомості за згодою всіх співвласників після отримання житлового сертифіката.

Нагадаємо, у Дії відображаються житлові сертифікати на придбання нового житла за програмою єВідновлення. Тобто власники зруйнованих квартир та будинків можуть дізнаватися суму компенсацій та термін дії сертифікатів. Таким чином, люди можуть обирати місце для життя та найбільш оптимальні варіанти нерухомості.

Щоб перевірити житловий сертифікат у Дії, необхідно:

авторизуватися у застосунку;
перейти до розділу “Послуги” – “єВідновлення”;
вибрати “Сертифікати на житло”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *