Чому різко просіла вартість Bitcoin

Вчора, 24 жовтня, всього за 30 хвилин вартість флагманської криптовалюти BTC різко знизилася з $34 500 до $33 250. Причина — дані про спотовий ETF-BTC від компанії BlackRock iShares були видалені зі сайту Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC). Аналітики заявили, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), ймовірно, зв’язалася з керівництвом організації й «попросила їх почекати».

0036_22.jpg (96.22 Kb)

Нагадаємо, що вчора на сайті Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC), американської клірингової розрахункової компанії, що надає послуги на фінансовому ринку, з’явилася інформація про майбутній фонд ETF на Bitcoin. Передбачалося, що компанія BlackRock готується запустити свій продукт вже цього місяця.

У зв’язку з цим вартість флагманської криптовалюти просіла. На своєму піку BTC торгувався по $35 100. Однак пізніше, вартість віртуальної монети впала до $34 500 і трималася поблизу цього рівня. Після новин про зникнення інформації з сайту DTCC, котирування різко обвалилися.

Згідно з аналітичним трекером CoinMArketCap, на момент написання новини флагманський актив додав у вартості трохи менше ніж 1% і торгується за $34,162. Загальна пропозиція монет, що циркулюють на ринку, склала $666.9 млрд. Трейдери оформили добові торгові угоди на суму $33.8 млрд. Домінування BTC на ринку склало 53,1%.

Слід зазначити, що чимало відомих криптовалютних аналітиків на платформі X почали говорити про те, що дії керівників BlackRock сколихнули всю галузь і дозволили маніпулювати вартістю головної цифрової монети. Це викликало обурення з боку численних учасників ринку. При цьому деякі з них зазначили, що встигли отримати вигоду від такої волатильності Bitcoin.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *