Чому ПриватБанк блокує зняття готівки за кордоном

Клієнтка ПриватБанку повідомила про блокування можливості зняття готівки за кордоном. За її словами, причиною стала підозра, що гроші хотіла зняти інша людина. В самому банку підтвердили таку практику, зазначивши: вони мають бути впевнені, що кошти знімає саме власник картки.

5940_62bab32204461.jpg (44.18 Kb)

Для вирішення питання, зазначили там, у таких випадках у клієнта просять чітке фото з цією карткою. Однак за словами клієнтки, що поскаржилася, з цим також виникли проблеми.

“Нібито для вирішення питання надіслали послання на свій бот, в якому потрібно зробити селфі із карткою. Зробила, відхилили. І так 5 разів підряд. Пишуть нібито не чітко видно карту. Робила фото у різних місцях, при різному освітленні, в різний час дня. Все одно все теж саме”, – написала вона в скарзі на “Мінфіні”.

Причиною ж, за якою їй не вдається зробити фото картки, яке б задовольнило ПриватБанк, клієнтка називає поганий дизайн. “Їх картка з дизайном минулого віку, без чіпу, без нфс, без нормально надрукованого номеру за 3 роки”, – наголосила клієнтка.

Крім того, підкреслила вона, банк не запропонував їй будь-яких виходів із ситуації, окрім відвідування свого відділення. Що, найімовірніше, зробити вона не може.

“Банк заблокував мені можливість зняття готівки за кордоном. Після спілкування із службою підтримки вони повідомили, що у них нібито є підозра, що знімає готівку інша людина. Хоча я виїхала за кордон більше року тому і завжди знімала з цієї карти готівку. Документи про те, що я за кордоном вони не приймають, звернутись самостійно до прикордонної служби, щоб отримати відповідь, що я закордоном вони нібито не можуть. Ніяких шляхів вирішення питання не пропонують. Хоча ні, пропонують прийти у відділення”, – йдеться у скарзі.

Що кажуть у ПриватБанку

В самому банку ж підкреслили: вони мають бути впевнені, що кошти знімає саме власник картки. А тому для підтвердження операції справді з цією метою можуть вимагати “чітке фото з цією карткою”.

При цьому там дали поради, як краще зробити фото картки, щоб воно пройшло перевірку. “Фото треба робити з карткою із повідомлення, номер картки має бути чітким на фото, піднесіть її ближче до екрану”, – йдеться у відповіді банку.

На карти скаржаться інші клієнти

Водночас, дизайн карток ПриватБанку викликає обурення і в інших його клієнтів. Так, під вищеописаною скаргою:

один із клієнтів розповів, що на його карті “цифри взагалі не видно до ладу через колір карти та колір цифр”;
а інший сказав, що має ту ж проблему – “[карта ніби] з минулого століття, ні чіпа немає, нфс”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *