Частині українців роздадуть безплатно дрова

Україна у 2023 році отримає від міжнародних партнерів 2,6 млрд грн на дрова для населення . Частина громадян отримає їх безплатно.

2472_drova.jpg (56.13 Kb)

Про це розповіла віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук у ефірі Єдиного телемарафону. За її словами, йдеться про українців із населених пунктів прифронтових регіонів , визначених у відповідному наказі Міністерства реінтеграції.

Глава міністерства зазначила, що залежно від розташування таких міст та сіл людям видаватимуть готівку на купівлю дров або привозитимуть до них додому. При цьому держпідприємство “Ліси України” разом з УЗ (“Укрзалізниця”) вже опрацьовують відповідні маршрути доставки.

При цьому у фокусі особливої ​​уваги – найвразливіші категорії населення. Йдеться про жінок з дітьми, маломобільних та самотніх людей .

Верещук подякувала за виконану роботу Деніз Браун, яка є координатором системи ООН в Україні. Так, цього року було погоджено з партнерами, що влада зосередиться на витратах на безпеку країни, а міжнародні донори подвоїть витрати на закупівлю дров. “Сума цих потреб становить 2,6 млрд грн із 5 млрд на проходження зими в цілому”, – підсумувала Верещук.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *