Банкір спрогнозував курс валют

Більшість обмінників фінкомпаній пропрацюють у форматі “з обороту”, зазначив аналітик.

1014_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні в неділю, 10 березня, у більшості обмінників фінкомпаній перебуватиме в межах коридору: приймання від 37,90 до 38,30 грн/дол. і продаж від 38,40 до 38,70 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Щодо курсу євро, то, як зазначив експерт, можна очікувати такі коридори за цінниками: приймання від 40,90 до 41,80 грн/євро і продаж від 41,95 до 42,35 грн/євро.

За словами Козирєва, на готівковому ринку ще відчуватиметься “ефект 8 березня”, що дасть змогу деяким фінансистам намагатися занижувати курси приймання валюти у населення, залишаючи курс продажу при цьому на середньоринковому рівні.

Більшість обмінників фінкомпаній пропрацюють у форматі “з обороту”, але виставлять досить широкий коридор за цінниками: “Зі спредом між купівлею і продажем долара в межах 20-25 копійок, а щодо євро – в межах 20-35 копійок”.

Курс долара в Україні – прогноз на тиждень
Як прогнозує начальник департаменту казначейства “Глобус Банку” Тарас Лєсовий, наступного тижня валютному ринку буде властивий стан курсової мінливості. За його словами, цілком можливими є почергові періоди зростання та зменшення курсів, проте такі зміни навряд чи когось здивують, адже вони будуть очікуваними та незначними.

Експерт нагадав, що на міжбанку діє режим “керованої гнучкості”, виразником якого є вільне курсоутворення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *