Іспанський гігант Zara повертається в Україну

Іспанський роздрібний гігант Zara планує відкрити магазини в Україні на початку квітня. Мережа після початку повномасштабної війни закрилась і була відсутня на українському ринку впродовж двох років.

8886_630_360_1594161852-321.jpg (81.03 Kb)

Як повідомляє видання Reuters, власник Zara Inditex (ITX.MC) повідомив місцевим орендодавцям, що почне відновлювати свої магазини в Україні на початку квітня. Рітейлер планує відкрити 50 із понад 80 своїх магазинів у країні. .

34 магазини, які залишаться закритими, знаходяться в частинах півдня та сходу України, які безпосередньо постраждали від війни. Іспанська група поступово відкриє 20 магазинів, у тому числі три магазини Zara, у торгових центрах Києва, повідомляє FT, додаючи, що з часом компанія відкриє загалом 50 магазинів по всій країні.

У 2022 році власник Zara слідом за деякими з найбільших західних брендів, які призупинили діяльність у Росії та Україні, включаючи його головного конкурента H&M (HMb.ST).

Нагадаємо, ще минулого року повідомляли, що іспанська торгова група Inditex, яка є власником брендів ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, може відновити роботу своїх магазинів в Україні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *