Ірландія планує скоротити виплати біженцям з України

Міністерка соціального захисту Ірландії Хізер Хамфріс підтвердила, що планує скоротити пенсії 2500 українських біженців, які перебувають на пенсії. Уряд спочатку встановив найвищу допомогу для українських біженців, проте тепер скорочує їх.

3286_154094-1_large.jpg (50.55 Kb)

Як пише видання Irish Independent, соціальна допомога для біженців скорочувалася в кілька етапів. Спочатку уряд оголосив, що допомогу для тих, хто приїхав сюди з середини березня, буде скорочено з 232 євро на тиждень до 38,80 євро (з 928 до 155,2 євро на місяць) – така сама сума виплачуватиметься тим, хто отримує пряме забезпечення.

Минулого тижня уряд оголосив, що виплати близько 27 000 біженців, які перебувають на повному забезпеченні, незалежно від того, коли вони прибули до Ірландії, також буде скорочено до 38,80 євро. Виявилося, що сюди входять близько 2500 пенсіонерів та людей, які отримують допомогу з інвалідності.

“Ми знижуємо оплату для людей, які перебувають у повноцінному житлі”, – сказала вона. “Проживання з повним обслуговуванням означає, що ви отримуєте їжу, світло, тепло, всі комунальні послуги. Ми поступово це реалізуємо, це відбудеться у серпні”, – додала вона.

Зазначимо, що кожен третій український біженець (а точніше 34%) взагалі не цікавиться інформацією про Україну. Ще більше 10% важко відповісти, звідки вони отримують інформацію про Україну (на думку соціологів, така відповідь – це форма ухилення від соціально несхвальної поведінки, тобто людина не хоче зізнатися, що не цікавиться, як справи на батьківщині), показали результати квітневого опитування КМІС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *