ЗМІ повідомили про звільнення двох топменеджерів з Binance.US – ForkLog UA

Керівники юридичного відділу Binance.US Крішна Джувваді та відділу ризиків Сідні Маджаля покинули компанію. Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Джувваді прийшов в американський підрозділ біржі в травні 2022 року з Uber. За даними видання, він «був одним із контактів [Binance.US] із SEC». Маджаля очолив напрямок роком раніше, до цього він працював в Intel.

Раніше Bloomberg повідомив про звільнення генерального директора філії Браяна Шредера паралельно з масовими скороченнями. Згідно зі ЗМІ, біржа звільнила приблизно третину співробітників або близько 100 осіб.

5 червня SEC подала в суд на Binance та її CEO Чанпена Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів. 6 червня регулятор направив клопотання про заморожування цифрових активів американського підрозділу біржі.

9 червня користувачі платформи втратили можливість депонування доларів, що викликало продажі з боку охочих вивести кошти у фіаті. На тлі цього на платформі сформувався дисконт у котируваннях біткоїна в парі з доларом – показник досяг ~$2200 (7,3%).

17 червня SEC і Binance уклали угоду про клієнтські кошти в США. Платформа відновила виведення активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.

У липні журналісти повідомили про відставку низки топменеджерів Binance, зокрема директора зі стратегії Патріка Гіллманна. Тоді ж стало відомо про масові скорочення в компанії, попередні повідомлення про звільнення Чжао назвав FUD.

Нагадаємо, згідно з внутрішньою презентацією біржі, можливості зростання Binance.US обмежені через зв’язки бізнесу з Чжао і поточне нормативно-правове середовище.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *