ЗМІ: перспективи Binance.US невизначені, поки Чанпен Чжао не продаст свою частку – ForkLog UA

Можливості зростання Binance.US обмежені через зв’язки бізнесу з CEO глобальної платформи Чанпена Чжао та поточною регуляторно-правовою обстановкою. Це випливає з внутрішньої презентації, з якою ознайомилися джерела The Block.

Реалізація дорожньої карти компанії була б можлива у випадку продажу Чанпеном своїх акціх або передачі їх в сліпий траст.

Іншими варіантами є урегулювання відносин Чжао з регуляторами або прийняття Конгресом якоїсь форми регулювання галузі.

Тільки так у платформи буде можливість реалізувати ініціативи щодо запуску нових продуктів, включаючи акції та фьючерси, а також отримання ліцензій на торгівлю похідними фінансовими інструментами.

Другий сценарій дорожньої карти передбачав зниження інвестицій. Це дозволило б направляти ресурси на певні оновлення біржі, але вимагало б готовності йти на цей крок під час поточного ведмежого ринку.

Третій варіант полягав у “замороженні” розвитку, доки ситуація в фірмі суттєво не покращиться. Це дало б можливість скоротити негативні грошові потоки при збереженні нормальних бізнес-операцій та ліцензій.

На тлі тиску регуляторів щомісячний оборот торгів Binance.US обвалився з $10,6 млрд у січні до $70 млн у серпні, згідно з The Block.

image-621

image-621

Дані: The Block.

5 червня SEC подала в суд на біржу та Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, включаючи продаж незареєстрованих цінних паперів.

6 червня регулятор надіслав клопотання про замороження цифрових активів американського підрозділу компанії. SEC звинуватила керівників і самого Чжао в перенаправленні коштів клієнтів в його власні інвестиційні фонди.

9 червня користувачі платформи втратили можливість депонування доларів, що викликало продажі з боку тих, хто бажав вивести кошти у фіаті.

17 червня SEC і Binance узгодили угоду щодо клієнтських коштів в США. Біржа відновила вивід активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.

Нагадаємо, 13 вересня стало відомо про відставку Браяна Шредера з поста CEO Binance.US. Одночасно з цим американський підрозділ звільнив близько третини працівників, або близько 100 осіб. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *