ЗМІ: Південна Корея планує заморозити криптоактиви КНДР – ForkLog UA

Уряд Південної Кореї планує представити законопроєкт про відстеження і заморожування криптовалютних активів, що належать КНДР. Про це повідомляє Korea JoongAng Daily з посиланням на джерела.

Документ націлений на запобігання фінансуванню програм озброєння Пхеньяна і є результатом 10-місячних консультацій між різними відомствами.

За словами інсайдерів, ранню версію законопроєкту відправили на доопрацювання за вказівкою президента Юн Сок Еля. Глава держави запропонував включити до нього «практичні заходи щодо зміцнення національної безпеки».

Одне з джерел розповіло виданню, що, на думку президента, системи кіберзахисту країни потребують «термінового ремонту», оскільки попередня адміністрація не протидіяла хакерам із КНДР.

Останній варіант законопроєкту містить заходи щодо «відстеження та нейтралізації віртуальних монет та інших криптовалютних активів, вкрадених Пхеньяном за допомогою зломів».

Нагадаємо, збиток біткоїн-індустрії від дій пов’язаних із Північною Кореєю хакерів у The Wall Street Journal оцінили в $3 млрд. Половина цієї суми пішла на фінансування програми зі створення балістичних ракет.

За даними південнокорейської розвідки, протягом першої половини 2023 року хакери з Північної Кореї вкрали понад $180 млн у криптовалютах.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *