Заступниця голови Банку Англії розповіла про ризики та переваги криптовалют – ForkLog UA

У основі криптовалютних технологій є свої переваги, і цифровий фунт може стати якорем для цифрових грошей. Про це заявила призначена на посаду заступника керівника Банку Англії Сара Бріден, пише CoinDesk.

Під час виступу в парламенті посадовець пояснила, що необеспечені криптовалюти не мають внутрішньої вартості, що продемонстрував крах Terra, а також банків Silvergate і Signature. Цей клас активів наразі не представляє великого ризику для фінансової стабільності, хоча у майбутньому ситуація може змінитися, додала вона.

За думкою Бріден, останнє може статися у випадку посилення зв’язків з TradFi (традиційними фінансами), особливо при активному використанні стейблкоїнів для платежів.

Представниця Банку Англії підкреслила, що до цифрових активів не слід ставитися як до азартних ігор. Замість цього вона запропонувала розглядати їх як фінансову діяльність.

“Враховуючи глобальний характер цих ринків, важливо, щоб регулятори працювали разом у всьому світі для сприяння всеосяжних та послідовних підходів до регулювання та нагляду”, – вказала Бріден.

Посадовець підтримала схвалення CBDC (цифрові валюти центробанків), відзначивши її потенціал стати “якорем для всіх грошей у цифровому світі” з обов’язковим вирішенням питання забезпечення конфіденційності.

Нагадаємо, в березні представниця Банку Англії Кеті Форчун допустила співіснування CBDC і криптовалют.

Раніше країни-члени G20 схвалили рекомендації Ради з фінансової стабільності і МВФ щодо регулювання, нагляду та контролю цифрових активів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *