За два тижні TVL Friend.Tech зріс на $13,5 млн – ForkLog UA

Після “клінічної смерті” Web3-соцмережа Friend.Tech знову демонструє значне зростання активності. З 28 серпня загальна заблокована вартість коштів в протоколі зросла на 210% – з $6,4 млн до $19,95 млн.

TVL Friend.Tech. Дані: DeFi Llama.

Згідно з даними панелі Dune, 9 вересня щоденний обсяг торгів на платформі становив $12,32 млн – третє за розміром значення за весь період існування проекту. 11 вересня показник знизився до $2,52 млн.

Добовий обсяг торгів Friend.Tech. Дані: Dune.

Загальна сума зібраних комісій на Friend.Tech досягла $12,14 млн при 140 909 користувачах, які здійснили принаймні одну угоду.

Friend.Tech запустили 10 серпня в Ethereum-мережі другого рівня Base, яка підтримується біржею Coinbase. Це децентралізована соціальна платформа, інтегрована з X, яка дозволяє токенізувати профілі учасників.

Протягом менше ніж трьох тижнів після запуску торгові показники активності додатка різко пошли на спад. Обсяг комісій і кількість транзакцій знизилися майже на 90%. На той момент спільнота констатувала “смерть” проекту.

З самого початку додаток мав безліч технічних помилок і дуже обмежену функціональність. З часом розробники додали низку нових можливостей, таких як завантаження фотографій, оплата банківськими картками та нові розділи в стрічці.

Signing up is even easier with our new credit card onboarding. Tell your friends who aren’t familiar with crypto to check it out pic.twitter.com/8h9QQ6Gxju— friend.tech (@friendtech) September 4, 2023

Ймовірно, зростанню активності сприяв також приплив нових учасників не з криптоіндустрії: за останні кілька тижнів Friend.Tech зацікавились YouTuber-блогери та контентмейкери з OnlyFans.

Представник Web3-соцмережі під псевдонімом Pancakesbrah відзначив, що до проекту приєднався професор нейробіології Каліфорнійського університету в Берклі та автор бестселера “Чому ми спимо” Метт Уокер.

I love to see stuff like this bro, @sleepdiplomat just joined, which hammers home the point some people don’t get, this isn’t an app for just crypto bros, every vertical can find value on friend tech, everyone bro pic.twitter.com/c7EpuGQtDt— Pancakesbrah (actually Based) (@Pancakesbrah) September 10, 2023

“Обожнюю бачити таке, бро [Метт Уокер] тільки що приєднався, це підкреслює суть, яку деякі люди не розуміють – це додаток не лише для криптобратів. Кожен напрям може знайти цінність в Friend.Tech”, – написав Pancakesbrah.

Нагадаємо, наприкінці серпня команда проекту попередила про можливі блокування за використання копій або подібників додатка. Публікація викликала бурхливу реакцію спільноти, тому через кілька годин пост було видалено, а співзасновник проекту під псевдонімом Racer опублікував вибачення за “нерозсудливу заяву”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *