У Конгресі виникла пропозиція звільнити голову SEC після рішення суду щодо біткоін-ETF – ForkLog UA

Член Палати представників США Воррен Девідсон знову закликав відсторонити Гері Генслера з посади голови SEC. Підставою став вердикт суду на користь Grayscale щодо конвертації виданого компанією GBTC в ETF всупереч позиції регулятора.

«Ще одне доказ, що дії Гері Генслера в SEC є неправомірними та свавільними», — прокоментував законодавець.

У своєму заяві Девідсон фактично процитував текст рішення суду.

Політик додав до поста хештег #FireGaryGensler.

Це вже друга поспіль програна судова справа Комісії проти учасників криптоіндустрії. Раніше Ripple досягла «часткової перемоги» в позові від 2020 року, в якому SEC звинуватила фінтех-компанію в поширенні незареєстрованих цінних паперів у вигляді нативних токенів платформи. 

Ще в квітні 2023 року Девідсон запропонував звільнити голову відомства. Тоді він заявив про плани внести відповідний законопроект. Підставою для ініціативи став намір Генслера переглянути визначення «біржі», що викликало хвилю критики з боку представників криптоіндустрії.

14 квітня глава SEC заявив, що запропоновані поправки до правил можуть принести користь інвесторам та ринкам, піддавши деяких брокерів додатковому контролю з боку регуляторів.

У січні 2022 року Комісія запропонувала схожі поправки. На той час у організації з підтримки та захисту інтересів індустрії Coin Center назвали коригування неконституційними та перевищуючими повноваження SEC.

Нагадаємо, наприкінці червня Девідсон і кілька інших конгресменів представили законопроект про звільнення Генслера та реструктуризацію агентства.

Раніше SEC представила до суду закриту петицію у справі проти Binance.

Колишній юрист регулятора Джон Рід Старк здивувався рішенню та підкреслив, що в інтересах суспільства знати та розуміти, як відомство використовує кошти, отримані від сплати податків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *