У JPMorgan розрахували середні витрати на майнінг біткоїна – ForkLog UA

Експерти JPMorgan знизили оцінку собівартості видобутку 1 BTC з $21 000 до $18 000. Це сталося після перегляду методології індексу споживання електроенергії в майнінгу Кембриджським центром альтернативних фінансів (CCAF), повідомляє The Block.

В CCAF визнали, що не до всього обладнання слід ставитися однаково, оскільки учасники часто переходять на нове, більш вдосконалене обладнання або використовують комбінацію різних машин з різною ефективністю.

Зміни цін на електроенергію будуть мати менший вплив на ефективність видобутку цифрового золота, за даними експертів банку.

“Раніше ми розрахували, що зростання або зниження витрат цього фактора на один цент за кВт⋅год призводить до зміни собівартості майнінгу на $4300. Після перегляду методології ми знизили оцінку до $3800. Після халвінга вона автоматично подвоїться”, – говориться в звіті.

Очікуване зменшення винагороди майнерам удвічі за знайдений блок в квітні 2024 року зробить управління витратами ще важливішим для індустрії. За думкою фахівців, ця подія стане стрес-тестом для зайнятих у сфері видобутку першої криптовалюти через велику чутливість до цін на електроенергію.

Нагадаємо, що в результаті останнього перерахунку складності майнінгу біткоіна зменшилася на 2,65%.

Раніше виробник обладнання для видобутку криптовалют Bitmain зобов’язався виплатити клієнтам компенсацію в разі значного падіння вартості цифрового золота.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *