У CoinGecko склали рейтинг майнерів за обсягом біткоїнів – ForkLog UA

Marathon Digital посіла перше місце в списку CoinGecko серед майнінгових компаній за обсягом добутих активів. У неї є власність 13 726 BTC.

Запаси майнінгових компаній. Дані: CoinGecko.

Ця сума становить приблизно 35% від усіх біткоїнів під управлінням фірм з видобутку криптовалют. Парк Marathon включає понад 150 000 майнінгових установок з загальною потужністю 23,1 EH/s — 4,8% від загальної потужності мережі.

Компанія також опинилась серед лідерів за ринковою капіталізацією з показником в $1,64 млрд. Протягом останніх 12 місяців Marathon отримала прибуток у розмірі $17 млн, показавши зріст на 47,8% порівняно з попереднім періодом.

Riot Platforms стала найкапіталізованішою компанією з обсягом в $1,94 млрд, володіючи запасами в 7309 BTC. Майнер повідомив про річний дохід у розмірі $250 млн.

Аналітики відзначили, що 14 найбільших фірм з видобутку криптовалют разом володіють 38 903 BTC — всього 0,18% від максимальної емісії біткоїна у 21 млн монет. Показник також значно менший, ніж запаси MicroStrategy в 158 400 BTC.

Найвищий дохід протягом минулого року в розмірі $270 млн отримала Canaan. Її показник на 93% вищий за CleanSpark і на 226% — Hive Digital Technologies.

Цікаво, що протягом 12 місяців CleanSpark видобула всього 5327 BTC. Це підтверджує активне використання монет в операційних цілях у порівнянні з запасами, припускають експерти. Протягом того ж періоду Hive Digital Technologies видобула 1889 BTC, але утримує більший обсяг біткоїнів.

Найменший обсяг монет зосереджено у Argo Blockchain і Core Scientific — 32 і 10 BTC відповідно. Останній колись був найбільшим публічним майнером, але в грудні 2022 року подав заяву про банкрутство.

Серед невеликих фірм з видобутку криптовалют в CoinGecko виділили Bit Digital, яка володіє 821 BTC. Компанія відзначається тим, що керує парком з 44 886 пристроїв, з яких 99% працюють на безвуглецевих джерелах енергії.

При ранжуванні фірм дослідники використов ували загальнодоступні документи для SEC, фінансову звітність і останні пресрелізи. За відсутності публічних даних дослідження виключили декілька великих гравців, таких як Bitdeer Technologies Group, TeraWulf, BIGG Digital Assets, BitNile Holdings і Iris Energy.

Нагадаємо, аналітики JPMorgan назвали майбутній халвінг в мережі біткоїна вирішальним випробуванням для майнерів через зниження винагороди за блок та зростання витрат.

За кінець жовтня складність видобутку першої криптовалюти внаслідок останнього перерахунку оновила історичний максимум на відмітці 62,4 T.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *