Юрист спрогнозував терміни завершення позову SEC і Ripple – ForkLog UA

Адвокат Джеремі Хоган назвав основні шляхи розвитку судового процесу SEC проти Ripple та припустив його завершення у 2027 році.

На думку юриста, у регулятора немає “дійсно хороших варіантів” на шляху до винесення остаточного судового рішення.

У липні 2023 року суд Південного округу Нью-Йорка дійшов висновку, що програмні продажі та інші розподіли токена не є пропозицією і реалізацією інвестиційних контрактів. Після цього SEC подала проміжну апеляцію, яку суддя відхилила.

У зв’язку з цим Хоган припустив, що з імовірністю 39,5% Комісія продовжить розгляд проти окремих відповідачів у квітні 2024 року.

Це означає, що апеляційне рішення, найімовірніше, не буде винесено до 2026 року. Навіть якщо SEC отримає позитивне рішення за клопотанням, справу повернуть судді Аналісі Торрес для подальшого розгляду.

Найімовірнішою фінальною датою розгляду в цій ситуації виглядає 14 червня 2027 року, вважає юрист.

Він вважає другим можливим шляхом для дій SEC врегулювання претензій до окремих відповідачів і подачу апеляції на рішення щодо Ripple. Шанси на таке рішення Хоган оцінив у 32,1%.

“Це найкращий варіант для SEC. З цієї причини я сумніваюся, що вони так і зроблять”, – заявив адвокат.

За такого варіанту процес все одно триватиме “місяці й місяці”, але може завершитися 14 серпня 2026 року, зазначив юрист.

Комісія також може піти на врегулювання розгляду з усіма відповідачами. Хоган назвав це хорошим варіантом для SEC, яка зможе відрапортувати про чергову перемогу над “поганими хлопцями” та отримати від них “великий чек”.

Однак, незважаючи на те, що судове рішення розчистило для регулятора цю дорогу, він не виявив схильності до компромісів, вважає Хоган. Тож, імовірність подібного рішення Комісії юрист оцінив у 19%.

“Зрештою, може статися щось ще, про що я не подумав. Хто знає. Тут шанси 8,7%”, – підсумував адвокат.

Нагадаємо, у SEC заявили про відсутність внутрішньої вартості у криптовалют.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *