Топменеджер Blockchain Capital втратив криптовалюту на $6,3 млн через підміну SIM-карти – ForkLog UA

Співзасновник і керуючий партнер криптофонду Blockchain Capital Барт Стівенс подав позов проти анонімного хакера, який викрав у нього $6,3 млн у різних цифрових активах через підміну SIM-карти. Про це повідомляє Forbes.

Згідно з матеріалами справи, у травні зловмисник використав доступну в інтернеті особисту інформацію Стівенса, щоб обійти перевірки безпеки провайдера стільникового зв’язку і змінити паролі його облікових записів.

Потім шахрай переніс мобільний номер жертви на SIM-карту нового пристрою. Це дало йому змогу скинути паролі та пройти двофакторну аутентифікацію на кількох криптовалютних гаманцях Стівенса, отримавши до них повний доступ. Загалом він вивів $6,3 млн.

Хакер також намагався викрасти $14 млн у біткоїнах і Ethereum із холодного гаманця потерпілого, проте його заблокував співробітник Blockchain Capital, який отримав повідомлення про транзакцію.

Мобільний оператор підтвердив факт сім-свопінгу наступного дня після крадіжки коштів.

Близько половини викрадених активів хакер перевів на криптовалютні міксери. 

За оцінками ФБР, сім-свопінг стає дедалі поширенішим видом атак. У 2022 році з їхньою допомогою зловмисники в сукупності викрали $72 млн. 

Нагадаємо, у березні 2023 року в США сімейну пару визнали винною в криптовалютному шахрайстві за допомогою сім-свопінгу на суму $250 000. Їх засудили до різних тюремних термінів і виплати компенсації в розмірі $282 000 з кожного.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *