Tether відновив видачу позик в USDT – ForkLog UA

Емітент USDT Tether Limited відновив кредитування власним стейблкоїном через рік після завірень про припинення подібної практики. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

У лютому компанія зобов’язалася скоротити об’єм забезпечених кредитів до кінця року.

Згідно з останньою звітністю, обсяг виданих позик у другому кварталі збільшився з $5,3 млрд до $5,5 млрд.

Емітент не розкриває позичальників та забезпечення. У виданні пояснили, що Tether Holdings не може бути на 100% впевненою у поверненні коштів та 100% покритті застави.

“У другому кварталі ми отримали декілька запитів на отримання короткострокових позик від клієнтів, з якими у нас склалися давні відносини. Компанія вирішила задовольнити ці запити”, – пояснила прес-секретар Tether Holdings Алекс Уелч.

За словами представника, позики сплатять до 2024 року. Вона відмовилась надавати додаткові деталі.

Раніше Tether звітувала про $850 млн чистого прибутку у другому кварталі. Згідно з документом, 85% забезпечення USDT припадає на грошові кошти та їх еквіваленти.

У травні CTO компанії Паоло Ардоіно заявив, що висока прибутковість емітента дає можливість розглядати нові бізнес-напрямки.

Пізніше стало відомо, що Tether інвестувала $1 млрд у проект з видобутку біткоїна в Сальвадорі (у січні влада країни ухвалила закон про цифрові активи, що наблизив випуск біткоїн-облігацій). В подальшому емітент спрямував $420 млн на покупку чіпів від Nvidia в обмін на 20% частку в майнінговій компанії Northern Data.

Нагадаємо, в березні 2023 року частка USDT на ринку стейблкоїнів перевищила 57% на тлі проблем конкурентів.

За три місяці до цього емітент назвав присвячену USDT статтю Wall Steet Journal “лицемірством ЗМІ, що сплять за кермом інформації”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *