Співзасновник Tether оцінив перспективи використання стейблкоїна PayPal – ForkLog UA

Стейблкоїн PYUSD від PayPal навряд чи принесе багато інновацій, але потенційно надасть компанії додатковий прибуток. Про це в інтерв’ю CoinDesk заявив співзасновник Tether Вільям Куіглі.

“Не думаю, що від PayPal буде багато інновацій. Вважаю, вони дивляться на це в основному з точки зору економії коштів, частиною яких можуть поділитися з кінцевими користувачами чи ні”, – сказав підприємець.

Куїглі покинув Tether у 2015 році. Він також був одним із ранніх інвесторів у PayPal, але більше не володіє акціями компанії.

За його словами, платіжний гігант протягом 7-8 років придивлявся до стейблкоїнів задля потенційної економії під час проведення мультивалютних транзакцій, за рахунок виключення посередників.

Запуск “стабільної монети” передбачає купівлю компанією кошика валют, які зберігатимуться в банках по всьому світу. Після токенізації цих депозитів PayPal отримує мультивалютну грошову масу, вільну від будь-яких зборів третіх сторін при транскордонних транзакціях, пояснив Куіглі.

Таким чином компанія отримала можливість уникати реального обміну валют за участю посередників – відбувається тільки своп токенів, додав він.

“Усі транзакції тепер здійснюються на її приватному блокчейні поза мережею Visa і банківською системою. Посередників більше немає – тільки PayPal”, – підкреслив підприємець.

Він зазначив, що компанія стягує зі споживачів і мерчантів від 2% за транскордонні платежі. На його думку, використання стейблкоїна відкриває для фірми два можливих шляхи.

“PayPal може продовжити нараховувати комісії за конвертацію валют за кожною операцією, навіть якщо вона більше не несе цих витрат, і утримувати 100% як додатковий прибуток. Або може прибрати збори і знизити витрати клієнтів на транскордонні транзакції”, – вважає Куіглі.

Нагадаємо, у вересні емітент стейблкоїна PYUSD – компанія Paxos – підтвердила 100% забезпечення монет, що перебувають в обігу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *