Сема Бенкмана-Фріда залишили у в’язниці до початку слухань – ForkLog UA

Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід (SBF) залишиться у в’язниці до початку судового розгляду у справі про банкрутство криптобіржі. Апеляційний суд відхилив клопотання адвокатів про його звільнення.

8 вересня сторона захисту ексглави FTX зажадала випустити його до суду, посилаючись на відсутність адекватного інтернет-підключення у в’язниці.

У серпні федеральний суддя скасував звільнення під заставу SBF і помістив його під варту до наступного засідання у справі, призначеного на жовтень.

«Протокол показує, що окружний суд врахував усі фактори, які стосуються справи, включно з поведінкою відповідача-апелянта протягом часу, що вимагала неодноразового посилення умов його утримання у в’язниці», — ідеться в документі.

Днями суддя задовольнив клопотання прокуратури про блокування кожного із запропонованих SBF свідків-експертів. У рішенні також йшлося про відхилення клопотання адвокатів про недопуск викликаного урядом свідка для надання свідчень.

Сторона захисту може зробити нову спробу викликати окремих осіб із цього списку. Але представники Мін’юсту зможуть знову заперечити, згідно з постановою.

Нагадаємо, Бенкману-Фріду інкримінували 13 кримінальних злочинів. Пізніше прокуратура зняла обвинувачення у фінансуванні деяких політиків у рамках угоди зі стороною захисту. Засновник FTX не визнав провину за жодним із пунктів, включно з підкупом китайського чиновника.

Раніше журналісти з’ясували роль батьків SBF у побудові бізнес-імперії FTX. Після цього представники платформи подали на них до суду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *