SEC розпочала розслідування щодо стейблкоїна від PayPal – ForkLog UA

Платіжна компанія PayPal повідомила, що отримала повістку від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), пов’язану зі стейблкоїном PYUSD. Про це пише Reuters.

У серпні компанія першою серед гігантів фінансового ринку запустила “стабільну монету”. Емітентом активу, який прив’язаний до долара, виступила інфраструктурна криптокомпанія Paxos.

Ініціатива PayPal  викликала суперечливу реакцію учасників криптоспільноти. Деякі вважають, що PYUSD сприяє масовому прийняттю цифрових активів, інші вказують на ризики централізації.

Аналітик JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу заявив, що монета може приносити користь Ethereum, збільшуючи загальну вартість заблокованих коштів в мережі. 

Експерти Bank of America розглядали незначне впровадження PYUSD через конкуренцію з боку цифрових валют центробанків і поширених стейблкоїнів. Аналітики Nansen підтвердили низький початковий попит користувачів на актив.

Проте запуск PayPal “стабільної монети” викликав обурення в Конгресі США через відсутність нормативно-правової бази для подібних активів.

Наприкінці серпня Coinbase додала підтримку стейблкоїна PayPal. Вже у вересні платіжний гігант PayPal направив на реєстрацію чотири патентні заявки для запуску рішень, пов’язаних з NFT, L2 та метавсесвітами.

На момент написання капіталізація PYUSD склала $159 млн, збільшившись на 68% за останні 30 днів. Монета займає 15 місце за показником капіталізації. Лідирує USDT від Tether з ринковою пропозицією понад $85 млрд.

Дані: CoinGecko.

Нагадаємо, співзасновник емітента USDT Уільям Квіглі заявив, що PYUSD не принесе “багато інновацій”, але надасть PayPal додатковий прибуток.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *