РФС і МВФ представлять дорожню карту глобального крипторегулювання – ForkLog UA

Рада з фінансової стабільності (РФС) і Міжнародний валютний фонд (МВФ) підготують документ, що закликає до глобальної координації дій зі створення нормативно-правової бази для цифрових активів. Про це повідомляє CoinDesk.

Доповідь представлять на саміті G20 цими вихідними. Вона містить дорожню карту з усунення політичних обмежень для регулювання ринку криптовалют, включно зі світовою співпрацею та обміном інформацією.

На створенні документа наполягла Індія, яка головує в раді «Великої двадцятки» до грудня. Ініціатива має стати відповіддю на необхідність «комплексної політичної реакції» на можливу загрозу з боку нової технології.

«Ризики криптоактивів не обмежуються фінансовою стабільністю і можуть також охоплювати макроекономічні чинники, пов’язані з монетарним суверенітетом, волатильністю потоків капіталу та фіскальною політикою», — заявив голова РФС Клаас Нот.

На основі доповіді ухвалять рішення про подальші заходи щодо усунення можливих економічних проблем.

Нагадаємо, у грудні 2022 року РФС анонсувала пропозиції з регулювання крипторинку з конкретним графіком щодо їх впровадження. Каталізатором для ініціативи став колапс FTX.

У липні 2023 року Рада представила рекомендації щодо глобального крипторегулювання. Документ встановлює норми для емітентів стейблкоїнів і торгових платформ.

Раніше консультативний орган при G20 дійшов висновку, що жоден з наявних стейблкоїнів не відповідає стандартам, встановленим для цифрових активів центробанками найбільших економік.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *