Проект Recur закриється через два роки після залучення $50 млн – ForkLog UA

NFT-платформа Recur оголосила про закриття своєї діяльності з 16 листопада 2023 року. З 18 серпня платформа припинила реєстрацію нових користувачів та продаж токенів.

Дані: X.

Починаючи з 31 серпня, користувачі платформи зможуть вивести кошти зі своїх рахунків. Щоб зберегти NFT, їм потрібно буде до закриття перенести токени на свої особисті гаманці.

Команда Recur планує до 22 листопада перемістити метадані та графічні активи NFT до протоколу децентралізованого зберігання IPFS. Це має забезпечити збереження інформації після закриття платформи. Активи будуть розміщені за допомогою мережі Filecoin.

В Recur назвали рішення про закриття “непростим”.

“Але через неочікувані проблеми та зміни в бізнес-ландшафті нам стало все складніше забезпечувати рівень обслуговування та відданість справі, яку ми завжди прагнули забезпечити”, — повідомили розробники.

У вересні 2021 року Recur закрила раунд фінансування Серії А на суму $50 млн за оцінкою в $333 млн. Гроші надійшли від інвестиційного фонду Digital, що підтримується сімейним офісом мільярдера Стіва Коена.

За даними CryptoSlam, обсяг продажів NFT на Ethereum у липн і склав близько ~$272 млн. У вершині у січні 2022 року цей показник перевищував $4,9 млрд.

Нагадаємо, за даними Nansen, у липні сукупний розмір гонорарів, які отримують створювачі NFT за перепродаж токенів, зменшився до дворічного мінімуму — практично 1000 ETH.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *