Polygon запустила токен POL на Ethereum для заміни MATIC – ForkLog UA

25 жовтня команда Polygon Labs запустила смартконтракт у головній мережі Ethereum для нового токена Polygon Ecosystem Token (POL), що призначений замінити MATIC.

Ідею про запуск нової монети вперше висунули у середині липня в рамках оновлення Polygon 2.0. Основною метою цієї ініціативи є забезпечення масштабованості мережі без втрати безпеки.

Конкретні пропозиції щодо заміни утиліті-токена MATIC на POL з’явились у вересні. Також актив використовує механізм консенсусу  Proof-of-Stake (PoS).

Команда Polygon заявила, що монета “сприятиме створенню розлогої екосистеми рішень другого рівня, заснованих на доказах з нульовим розголошенням”.

POL також відкриває шлях до реалізації інших аспектів дорожньої карти Polygon 2.0, включаючи створення окремого рівня для стейкінгу, оновлення поточного PoS-механізму до zkEVM-2 та розробку загального протоколу ліквідності. 

Розробники підкреслили, що POL наразі не використовується в операціях всередині протоколів, тому учасникам мережі не потрібно обмінювати свої MATIC. Після повноцінного запуску монету можна буде конвертувати в співвідношенні 1:1.

Початкова пропозиція активу становить 10 млрд, збільшуючись на 2% щорічно.

Нагадаємо, на початку вересня аналітики Lookonchain відзначили дві адреси, які ймовірно належать Polygon Foundation та переказали загалом 10,6 млн токенів MATIC (~$5,9 млн) на Binance. Засновник Polygon Labs Сандіп Наівал спростував цю інформацію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *