Опитування: нігерійці краще обізнані щодо криптовалюти, ніж американці – ForkLog UA

99% жителів Нігерії обізнані щодо існування цифрових активів – африканська держава випередила США з показником 95%. Про це свідчить дослідження ConsenSys.

Дані: ConsenSys.

Опитування проводилося серед 15 158 осіб з 15 країн у віці від 18 до 65 років. Згідно з глобальними даними, 92% людей по всьому світу розуміють, що таке криптовалюти. 

70% нігерійських респондентів заявили, що розуміють фундаментальні концепції блокчейну. За ними йдуть громадяни Південної Кореї (63%), ПАР (61%), Бразилії (59%) та Індії (56%). 

Серед 1001 опитаних з Нігерії 76% мали, або раніше зберігали криптовалюту. Найпопулярніші монети серед місцевого населення – біткоїн, Ethereum, Binance Coin та Dogecoin. 

65% нігерійців і 56% аргентинців зазначили, що нестабільність національної валюти спонукала їх купити цифрову. 

50% із загальної кількості респондентів вказали, що регуляторам слід створити закони, які сприяють участі на крипторинку і захищають інвесторів.

Дані: ConsenSys.

Експерти відзначили, що в Європі та США відсоток обізнаності щодо технологій набагато нижчий, ніж в африканських країнах. При цьому лише половина опитаних американців користується цифровими активами. 

Нагадаємо, квітневе дослідження Pew Research Center показало, що дві третини жителів Сполучених Штатів з недовірою ставляться до криптовалют через банківську кризу та проблеми з регулюванням.

Згідно опитування Goldman Sachs, у 2023 році кількість “потенційно зацікавлених” у цифрових активах сімейних офісів скоротилася з 45% до 12%. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *