Nym Technologies запустив фонд на $300 млн за підтримки a16z – ForkLog UA

Постачальник орієнтованої на конфіденційність блокчейн-інфраструктури Nym Technologies запустив програму Innovation Fund, спрямовану на підтримку Web3-розробників.

Анонсовану в травні 2022 року ініціативу підтримали великі венчурні фірми, зокрема Andreessen Horowitz (a16z), Polychain Capital, Greenfield, Huobi Incubator, Eden Block, HashKey Capital, Figment, Fenbushi Capital, OKX Blockdream Ventures, KR1 і Lemniscap.

Інвестори сумарно виділили $300 млн за допомогою прямих вкладень.

“Ми вважаємо, що у звичайних розробників, які не є експертами в галузі конфіденційності, повинна бути можливість легко інтегруватися з Nym. Будь-який проєкт із нульовим розголошенням безумовно має це робити”, – заявив CEO компанії Гаррі Гелпін.

Підтримку Innovation Fund може отримати будь-який криптостартап, проте в пріоритеті проєкти з відкритим вихідним кодом, які прагнуть підвищити приватність користувачів.

Зараз компанія шукає команди, що займаються розробкою криптогаманців, RPC і “корисних для екосистеми Nym сервісів”. Гранти становитимуть від $50 000 до “кількох мільйонів доларів”. Прийом заявок розпочався ще в листопаді минулого року.

Заснований у 2018 році стартап Nym надає інфраструктуру для забезпечення конфіденційності персональної інформації. Ноди децентралізованої платформи з відкритим вихідним кодом (мікснету) “змішують” трафік користувачів, виключаючи розкриття метаданих. За це вони отримують винагороду в нативних токенах NYM.

На момент написання монета торгується по $0,122, додавши за добу 15% на тлі новини про запуск фонду.

Нагадаємо, що в вересні “донька” найбільшої інвестиційної компанії Японії запустила біткоїн-фонд.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *