Matrixport: схвалення ETF призведе до зростання біткоїна до $56 000 – ForkLog UA

Згода SEC на запуск спотового біткоїн-ETF підготує ґрунт для зростання ціни першої криптовалюти до $42 000-56 000. Такі оцінки навели аналітики Matrixport.

Як обґрунтування свого прогнозу фахівці вказали на ймовірний приплив коштів у розмірі $24-50 млрд від регульованих інвестиційних консультантів (RIA) у США. Ця індустрія налічує 15 000 фахівців, яким клієнти довірили капітал в обсязі $5 трлн, ідеться у звіті.

Згадані Matrixport $50 млрд еквівалентні 1% від їхнього AUM.

Проводячи паралель з ETF на дорогоцінні метали, капіталізація яких оцінюється в ~$120 мільярдів, аналітики припустили, що як мінімум від 10% до 20% у цій групі розглянуть продукт на базі цифрового золота для диверсифікації ризиків зростання інфляції. Це дає оцінку припливу коштів на криптовалютний ринок у розмірі $12-24 млрд.

Поява такої суми в стейблкоїнах після конвертації з фіата сприятиме зростанню біткоїна до $42 000. У разі виділення 1% від AUM ($50 млрд) – до $56 000.

Нагадаємо, аналітики QCP Capital попередили, що до кінця року на біткоїн чекає падіння всупереч надіям на схвалення ETF.

На думку фахівців із CryptoQuant, у разі реєстрації продукту капіталізація криптовалютного ринку злетить на $1 трлн. Вони також спрогнозували зростання ціни цифрового золота до $50 000-73 000.

Раніше екс-директор BlackRock Стівен Шонфілд припустив, що SEC схвалить біткоїн-ETF протягом трьох-шести місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *