L2-мережа Shibarium була перезапущена після великого збою – ForkLog UA

Рішення другого рівня Shibarium від творців мем-токена Shiba Inu (SHIB) відновило вивід коштів через Ethereum-міст після тривалих неполадок, які виникли під час запуску.

Інцидент стався після того, як головну мережу проекту розгорнули 16 серпня, але вже наступного дня Shibarium стикнулася з проблемами у функціонуванні. За аналізом Beosin, приблизно 1003 ETH на суму $1,8 млн застрягло в міжмережевому протоколі.

Також токени управління Shibarium (BONE) на суму близько $762 000 застряли в смарт-контракті. Протягом майже двох тижнів жодна транзакція через міжмережевий міст не підтверджувалася.

Після відновлення протоколу користувачам стала доступною можливість виводити SHIB, LEASH і “обернені” ETH, але припускається, що орієнтовний час на обробку транзакції займе від 45 хвилин до 4 годин.

Вивід BONE також відновлено, але він може “затриматися” до семи днів.

Розробники Shibarium пояснили, що проблема виникла через “великий обсяг трафіку, який надійшов за декілька секунд” після запуску мережі. Велика кількість транзакцій спричинила перевантаження серверів, внаслідок чого вони перевищили заплановані обмеження на функціонування.

Для вирішення цієї проблеми команда мережі L2 звернулася по допомогу до Polygon і створила форк протоколу на його основі.

“Відразу після інциденту я зателефонував особисто Сандіпу Наільвалу, і він, без вагань, надав додаткові ресурси для досягнення ідеального результату в цій ситуації”, – розповів головний програміст Shiba Inu під псевдонімом Шатоші Кусама.

Shibarium пропонує швидкі транзакції і низькі комісії завдяки механізму консенсусу Proof-of-Stake. Він забезпечує “підвищену безпеку” завдяки суверенній ідентичності.

Мережа використовує токени екосистеми Shiba Inu – SHIB, LEASH і BONE. Останній обраний в якості нативного активу для виплат валідаторам та делегатам. Загалом зарезервовано 20 млн BONE з загальної емісії у 250 млн монет.

На момент написання цього повідомлення, SHIB показує ознаки відновлення після зниження на 30%. Актив торгується на рівні $0,00000795 за монету, згідно з CoinGecko. Впадіння BONE також зменшилось – курс монети поки що стоїть на рівні $1,25.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *