Крах п’яти біткоін-компаній приніс юристам понад $700 млн – ForkLog UA

З 2022 року фахівці заробили на банкрутстві п’яти великих криптовалютних компаній, включаючи криптобіржу FTX, понад $700 млн. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на аналіз судових протоколів.

Журналісти підрахували суми гонорарів, які були отримані в найбільш відомих справах про неспроможність біткоїн-фірм на користь юристів, бухгалтерів, консультантів та інших фахівців. Серед найбільших переможців у п’яти справах — дві юридичні компанії.

Одна з них — Sullivan & Cromwell, яка керувала банкрутством FTX, отримала понад $110 млн у якості судових витрат і повідомила про витрати на суму понад $500 000.

Друга компанія — Kirkland & Ellis — виставила рахунок на $101 млн за супровід трьох криптовалютних банкрутств. При цьому її витрати склали $2,5 млн.

В виданні прогнозують, що загальна сума гонорарів значно зросте зі збільшенням кількості розглянутих справ в найближчі місяці.

Нагадаємо, в липні Kirkland & Ellis виставила рахунок офіційному комітету кредиторів банкрута криптоброкера Voyager Digital на $28,46 млн за три місяці роботи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *