Конгресмен США повторно висунув законопроєкт проти CBDC – ForkLog UA

12 вересня лідер республіканської більшості в Палаті представників Том Еммер і ще 49 співавторів законопроєкту про захист «фінансової приватності» повторно винесли документ на розгляд уряду. 

Ініціатива спрямована на те, щоб заборонити «необраним бюрократам у Вашингтоні» випуск цифрової валюти центробанку (CBDC).

«Адміністрація ясно дала зрозуміти: президент Байден готовий поставити під загрозу право американського народу на фінансову конфіденційність заради CBDC, що відстежує», — заявив Еммер. 

З 2021 року Еммер виступає за те, щоб дизайн цифрового долара виключав можливість фінансового нагляду над громадянами.

У лютому 2023 року конгресмен представив першу версію законопроєкту проти CBDC. Згідно з документом, ФРС забороняється використовувати цифровий долар для здійснення кредитно-грошової політики та контролю над економікою. Також ініціатива обмежує доступ до технології для фізичних осіб.

Серед інших прихильників закону про «фінансову приватність» значаться сенатори Френч Гілл, Воррен Девідсон і Майк Флуд.

Раніше Еммер назвав технологію CBDC образою американських цінностей, конфіденційності, індивідуального суверенітету та вільного ринку. На його думку, ситуація навколо цифрового долара уособлює боротьбу між владою і звичайними громадянами.

Нагадаємо, в серпні учасник поточних передвиборчих перегонів США Вівек Рамасавамі розкритикував цифровий долар і главу Мінфіну Джанет Єллен за просування цифрової валюти центробанку.

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс, який висунув свою кандидатуру, також виступив проти введення CBDC. У травні він анонсував заборону цифрового долара в штаті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *