HashKey відкрила торгівлю біткоїном у Гонконзі для роздрібних інвесторів – ForkLog UA

28 серпня платформа HashKey, яка отримала ліцензію SFC, запустила торги біткоїном і Ethereum для роздрібних клієнтів.

За словами COO компанії Вана Сяоці, біржа розглядає можливість надання маржинальних і похідних продуктів у разі схвалення регулятора.

У серпні HashKey отримала ліцензію Type 7, що дозволяє надання послуг трейдингу для інституційних і роздрібних клієнтів.

Компанія веде переговори з кількома великими банками Гонконгу про можливість інтеграції фіатних валют, зокрема HKD і USD.

Також опрацьовується співпраця з низкою брокерів для включення в їхню лінійку доступу до торгівлі криптовалютами.

HashKey планує впровадити систему рейтингу інвесторів для оцінки їхнього досвіду. Ініціатива спрямована на обмеження ризиків користувачів, які роблять свої перші кроки на ринку цифрових активів.

Крім попереджень про ризики платформа обмежить торговельну діяльність клієнтів у разі перевищення 30% порога від AUM вкладень у криптовалюти.

Реєстрацію на біржі можуть пройти резиденти спеціального адміністративного району. Така можливість відсутня у жителів Китаю, Японії, Малайзії, а також підсанкційних держав і країн, які ввели заборону криптовалют.

Раніше член Законодавчих зборів Гонконгу Джонні Нг Кіт-чонг запропонував розглянути ідею підключення ліцензованих платформ цифрових активів до бірж у Шанхаї.

До цього парламентарій запросив Coinbase та інших гравців у юрисдикцію.

У січні 2023 року фінансовий секретар спеціального адміністративного району Пол Чан заявив про готовність Гонконгу прийняти криптовалютні компанії з усього світу. Чиновник зазначив, що влада нещодавно завершила роботу над режимом ліцензування для індустрії.

У квітні банки Гонконгу активізували свою роботу у секторі криптовалют на тлі краху декількох американських фінустанов, які обслуговували клієнтів з індустрії цифрових активів, та посилення регулювання у США.

Біткоїн-біржі Huobi та OKX подали заявки на отримання ліцензії постачальника послуг віртуальних активів від SFC.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *