Голова Ripple визначив США чи не найгіршою країною для криптостартапів – ForkLog UA

Генеральний директор компанії Ripple Бред Гарлінгхаус вважає США одним із “найгірших місць” для запуску криптовалютних проектів. Про це він заявив під час конференції Token 2049 в Сінгапурі, повідомляє Cointelegraph.

“Єдина країна, де я б не рекомендував відкривати компанію прямо зараз, – це США”, – підкреслив Гарлінгхаус.

За його думкою, Сінгапур, Великобританія, ОАЕ та Швейцарія є юрисдикціями з “розумною” політикою щодо регулювання цифрових активів. Він рекомендував Сполученим Штатам прийняти цю тенденцію, яка одночасно сприяє інноваціям і захищає споживачів.

Вину за складну ситуацію глава Ripple поклав на Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC). За його словами, агентство веде “політичну війну” з галуззю своїми безліччю судових позовів.

“Ви бачите динаміку. Раніше багато суддів говорили, що SEC завжди права, і не боролися з нею. Але зараз картина змінюється”, – відзначив керівник фінтех-компанії.

Комісія та Ripple знаходяться в судовому процесі з 2020 року. Агентство звинуватило компанію в незареєстрованому продажу цінних паперів у вигляді XRP на суму $1,3 млрд. Відповідачами в справі також стали Бред Гарлінгхаус і співзасновник фірми Кріс Ларсен.

У липні 2023 року суд Південного округу Нью-Йорка прийшов до висновку, що програмні продажі та інші розподіли токену не є пропозицією та реалізацією інвестиційних контрактів. Після цього SEC подала апеляцію, проти якої, в свою чергу, виступила Ripple.

Глава Ripple додав, що часткова перемога його компанії і рішення щодо біткоїн-ETF від Grayscale надають більше нормативної ясності криптобіржам та депозитарним провайдерам у США.

Під час дискусії президент OKX Хун Фан визнав недосконалість місцевої регуляторної політики, але закликав криптофірми зосередитися на більш актуальних питаннях.

“Ми можемо контролювати лише те, що можемо контролювати, а саме створення правильних продуктів, акцент на технологіях та підтримку відповідального регулювання”, – уточнив Фан.

Крім того, він вважає спотовий біткоїн-ETF толчком до притоку інституціоналів, але не впевнений, що інвестори зможуть змиритися з волатильністю першої криптовалюти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *