Глава Marathon високо оцінив імовірність схвалення біткоїн-ETF – ForkLog UA

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалить спотовий біржовий фонд (ETF) на базі першої криптовалюти з імовірністю вище 50%. Про це в інтерв’ю Decrypt заявив CEO майнінгової компанії Marathon Digital Фред Тіль.

“Я не знаю, чи варто робити прогнози на щось подібне, оскільки навіть Ларрі Фінк і BlackRock намагаються [отримати схвалення біткоїн-ETF]. Це свідчить про те, що у них досить високий ступінь впевненості в успіху”, – заявив Тіль.

15 червня BlackRock надіслала в SEC заявку на інвестиційний продукт на базі цифрового золота. Слідом за фінансовим гігантом аналогічні запити надійшли від Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree і Invesco. Однак регулятор повернув усі заяви.

Згодом компанії оперативно надіслали відомству уточнені пропозиції. 14 липня Комісія прийняла до розгляду заявки від BlackRock, VanEck, Invesco, Fidelity Investments і WisdomTree.

Глава Marathon підкреслив, що схвалення біткоїн-ETF для однієї організації з великою ймовірністю призведе до “зеленого світла” для інших.

Він також звернув увагу на ф’ючерсний біржовий фонд на Ethereum від Valkyrie. На думку Тіля, потенційне прийняття інструменту збільшує шанси і для інвестиційних продуктів на основі біткоїна.

“Я думаю, що SEC необхідно домогтися позитивних результатів, інакше вони опиняться під ще більшим тиском”, – підсумував топ-менеджер.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *