Franklin Templeton подала заявку на спотовий біткоїн-ETF – ForkLog UA

Інвестиційна компанія Franklin Templeton подала заявку до SEC на реєстрацію спотового біржового фонду (ETF) на базі першої криптовалюти.

Продукт організації під назвою Franklin Bitcoin ETF складатиметься переважно з біткоїнів, що перебувають на зберіганні у Coinbase Custody Trust Company.

У разі схвалення інвестиційний інструмент запустять на біржі Cboe BZX. Як бенчмарк планують використовувати CF Bitcoin від Чиказької товарної біржі.

Компанія із Сан-Матео – одна з лідерів у сегменті структурованих продуктів. Загальний обсяг активів під управлінням Franklin Templeton становить близько $1,4 млрд.

Franklin Templeton приєдналася до інших гравців у перегонах за біткоїн-ETF. 14 липня SEC прийняла до розгляду заявки від BlackRock, VanEck, Fidelity Investments, Invesco і WisdomTree.

Поки що регулятор не дав жодного схвалення на запуск спотових ETF на цифрове золото. Виняток Комісія зробила для подібних продуктів на базі ф’ючерсів на першу криптовалюту від ProShares і Valkyrie Investments.

31 серпня відомство відклало ухвалення рішення щодо заявок щонайменше до середини жовтня. Рішення SEC викликало обвал біткоїну нижче $26 000.

Загалом у регулятора є 240 днів на відповідь з моменту початку розгляду заявок.

Раніше аналітики Bloomberg Джеймс Сейффарт і Ерік Балчунас оцінили ймовірність запуску спотового біткоїн-ETF до кінця 2023 року в 75%. Експерти підвищили шанси після юридичної перемоги Grayscale у справі проти SEC.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *