CoinEx пообіцяла 100% компенсацію постраждалим користувачам – ForkLog UA

Криптовалютна біржа CoinEx пообіцяла повну компенсацію збитків користувачам, які постраждали від недавнього злому платформи. Про це повідомили представники торгової платформи в ексклюзивному коментарі для ForkLog.

12 вересня аналітики PeckShield виявили “підозрілий відтік” коштів з CoinEx.

Того ж дня команда біржі відреагувала на інцидент.

Згідно заяви CoinEx, система контролю ризиків виявила аномальні виводи коштів з декількох адрес гарячих гаманців. Біржа пообіцяла 100% компенсацію будь-яких збитків, пов’язаних зі зламом.

CoinEx повідомила, що служба безпеки біржі відстежує вкрадені кошти.

“12 вересня ми опублікували в X список хакерських адрес і зв’язалися з різними блокчейн-компаніями, які будуть відстежувати і заморожувати кошти на своїх платформах,” – заявили представники CoinEx.

Біржа опублікувала списки адрес зловмисників у мережах Bitcoin, Ethereum, TRON, XRP, Solana, BNB Chain, Kadena, Bitcoin Cash, XDAG, Arbitrum, OP Mainnet і Stellar.

“Користувачі занепокоєні тим, що не можуть вивести активи з CoinEx. Це тимчасовий захід для забезпечення безпеки коштів. Вивід буде відновлено, як тільки хакерські гаманці будуть повністю ідентифіковані і ізольовані після ретельної перевірки,” – відзначили представники платформи.

При цьому команда CoinEx підкреслила, що наразі все ще оцінює суму збитків.

Нагадаємо, експерти SlowMist проаналізували адреси, пов’язані зі зламом CoinEx, і виявили, що приблизна шкода становить близько 55,5 млн доларів. Вони підозрюють хакерів з групи Lazarus у зламі біржі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *