Coin Center внесла пропозиції щодо запиту фінкомітету Сенату про оподаткування криптовалют – ForkLog UA

Організація Coin Center, що просуває та захищає інтереси криптогалузі, опублікувала зауваження на запит фінансового комітету Сенату США щодо оподаткування цифрових активів.

image-547

image-547

Дані: X.

У листі представники організації посилаються на Закон про справедливе оподаткування віртуальних валют. Згідно з цим законопроектом, IRS повинно встановити неоподатковуваний мінімум для криптотранзакцій. Такий крок може сприяти використанню цифрових активів як платіжного засобу, рівняючи операції з ними до купівлі/продажу іноземних валют.

Coin Center закликала законодавців розглянути питання про незастосування вимог IRS до звітування третіх осіб про цифрові активи. Згідно із законом, користувачів криптовалюти в США можуть зобов’язати надавати “неповну або відсутню” інформацію про відправників цифрових активів, що створить тягар для громадян та порушить питання конфіденційності.

“Змушення звичайних людей збирати дані про інших користувачів та повідомляти про це уряду без наказу [органу] є неконституційним згідно з Четвертою поправкою”, — вказано у зверненні.

Організація також закликала переглянути визначення брокера з метою оподаткування, щоб виключити з цієї категорії майнерів та операторів нод, а також обмежити повноваження агентства щодо подання позовів потенційним ухилянтам.

Coin Center посилається на випадок 2016 року, коли IRS викликало Coinbase до суду з повідомленням про “невідому особу”, що дозволило агентству отримати великий обсяг даних від клієнтів платформи, які могли не мати відношення до жодних порушень.

“Якщо торгівля біткоїном призведе до того, що дані трейдерів перестануть бути конфіденційними, це буде мати серйозні наслідки для всієї екосистеми криптовалют”, — підкреслили фахівці.

Експерти також рекомендували IRS уточнити оподаткування винагороди за формування блоків, аїрдропи та хардфорки, а також не вимагати оцінювача для пожертв у цифрових активах.

Нагадаємо, IRS запропонувало включити до складу обчислення оподатковуваних доходів отримані в результаті блокування монет в мережах Proof-of-Stake.

У березні 2023 року президент США Джо Байден запропонував зібрати від криптоінвесторів податки на суму $24 млрд.

Раніше Coin Center подавала позов проти Міністерства фінансів США та його підрозділу OFAC через санкції стосовно Tornado Cash.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *