Чарльз Хоскінсон порівняв SBF із творцем найбільшої схеми Понці – ForkLog UA

Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон порівняв колишнього CEO FTX Сема Бенкмана-Фріда (SBF) з творцем найбільшої в історії схеми Понці на суму $64,8 млрд Бернардом Мейдоффом.

Таким чином, засновник Cardano відреагував на зміст книги Майкла Льюїса “Going Infinite”, яка присвячена краху біткоін-біржі FTX.

Хоскінсон також звинуватив ЗМІ в тому, що вони надали SBF “свободу дій”.

За його думкою, увага, яку вони йому віддали, незважаючи на докази незаконного присвоєння коштів, свідчить про те, наскільки корумпованою стала система. Особливо, якщо у вас є “правильні друзі”, додав він.

“Схоже, що в еліті є група людей, які намагаються домогтися громадського виправдання для SBF. Ми бачили це в статті New York Times, а тепер і в книзі, яка по суті є туром з вибаченнями”, — пояснив Хоскінсон.

Під час слухань щодо семи звинувачень, які були висунуті проти Бенкмана-Фріда, стало відомо, що останній витратив останні мільйони доларів на створення іміджу завдяки агресивним рекламним витратам.

Раніше було відомо, що влада США конфісковує два літаки, які належали SBF.

Нагадаємо, в вересні юристи оцінили шанси Бенкмана-Фріда в суді. Вони розглянули висунуті звинувачення і розрахували можливий термін для обвинуваченого.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *