CEO Coinbase представив топ-10 ідей в індустрії, які заслуговують на увагу – ForkLog UA

Очільник Coinbase Браян Армстронг перерахував десять концепцій, які мають потенціал формування майбутнього індустрії криптовалют.

Джерело: X.

«Я вирішив поділитися десятьма найкращими ідеями в надії, що хто-небудь ними займеться і втілить у життя», — поділився він.

Топменеджер висловив сподівання, що його ініціатива надихне розробників в умовах ведмежого ринку.

Джерело: Coinbase.

Однією зі згаданих концепцій, стали флеткоїни (flatcoins) — децентралізовані стейблкоїни, які «відстежують рівень інфляції» для збереження купівельної спроможності. Монета може бути забезпечена кошиком активів або використовувати алгоритмічний підхід.

Як приклад Армстронг навів проєкти Ampleforth і Truflation.

За його словами, щось подібне необхідне, оскільки люди неохоче витрачають біткоїни, а забезпечені фіатом стейблкоїни «страждають від інфляції та конфіскації — точно так само, як національні гроші».

Інша концепція, що заслуговує на увагу, – ончейн-репутація. Під цим терміном розуміється система, яка присвоює бали адресам або ENS на основі мережевої активності.

Як застосування Армстронг назвав кредитування, складання рейтингів і запобігання шахрайству. Він порівняв ончейн-репутацію з PageRank від Google.

CEO Coinbase також вказав на потенціал Web3-реклами, яка виплачуватиметься на основі дій всередині мережі. Цим вона відрізнятиметься від версії для Web2, що базується на перегляді або кліках. Ончейн-реклама може працювати на смарт-контрактах, які визначать виплати, і гаманцях. Останні зможуть вибирати які ролики показувати, пояснив він.

Формування капіталу ончейн також фігурувало в списку ідей Армстронга. Ця концепція демократизує збір коштів, допомагаючи наступній ітерації ICO-проєктів і стартапам збирати гроші в блокчейні надійним способом відповідно до нормативних вимог.

Армстронг також висловив надію на появу маркетплейсів криптовакансій та ончейн-завдань. Майданчик міг би допомогти людям знаходити роботу по всьому світу з оплатою в цифрових активах без проблем із транскордонними розрахунками.

Серед інших пропозицій:

  • рішення з підвищення конфіденційності для L2-мереж на кшталт Aztec, Polygon і zkSync;
  • повністю децентралізована P2P-платформа для обміну криптовалют на фіат і назад;
  • ончейн-ігри;
  • рішення з токенізації активів із реального світу на кшталт Goldfinch і Centrifuge.

На закінчення Армстронг запросив розробників на саміт Coinbase Ventures. Топменеджер припустив, що деякі команди зможуть отримати фінансування від венчурного підрозділу.

Нагадаємо, у травні Coinbase запустила міжнародну біржу торгівлі криптодеривативами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *