ARK Invest і 21Shares змінили заявку на запуск спотового біткоїн-ETF – ForkLog UA

Ark Invest внесла зміни до спільної з 21Shares заявки на реєстрацію спотового біткоїн-ETF. Аналітик Bloomberg Ерік Балчунас побачив у цьому «хороший сигнал».

«У новому S-1 є п’ять додаткових сторінок, але новий матеріал розкиданий всюди […]. Що можна сказати? Це означає, що ARK отримав коментарі SEC і розібрався з усіма ними, а тепер повернув м’яч регулятору. Як на мене, це хороший знак, солідний прогрес», — написав він.

Окремо фахівець зазначив, що в «жоден із коментарів не був настільки новим або всеосяжним».

В уточнену заявку компанії додали, зокрема, методи зберігання активів і визначення чистої вартості активів (відповідно до GAAP).

«Кошти трасту в кастодіана [Coinbase Custody] зберігаються на окремих рахунках у блокчейні біткойна, які зазвичай називають „гаманцями“, і тому не змішуються з корпоративними або іншими активами клієнтів», — пояснив Балчунас.

Аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт погодився з висновками колеги. Він також зазначив, що зміни відображають те, що Комісія бажала прояснити.

«Хороший знак для майбутнього схвалення», — підсумував експерт.

Генеральний партнер Van Buren Capital Скотт Джонссон звернув увагу, що в доповненнях також з’явився коментар про ризики зниження вартості ETF.

Зокрема, влада може запровадити обмеження на використання біткоїна через негативний вплив майнінгу на навколишнє середовище. Ще одним фактором може стати збільшення частоти використання цифрового золота в незаконних цілях.

«Ґрунтуючись на поправках ARK, не схоже, що агентство створює будь-які непотрібні перешкоди під час перевірки розкриття інформації», — пояснив фахівець.

Раніше колишній юрист Комісії Джон Рід Старк виключив схвалення спотового біржового біткоїн-фонду. Однак експерти Bernstein і колишній голова SEC Джей Клейтон оцінили шанси нової хвилі претендентів як високі.

Нагадаємо, ексдиректор BlackRock Стівен Шонфілд припустив, що відомство схвалить інструмент протягом трьох-шести місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *