Ощадбанк без попередження встановлює ліміти на зняття готівки: що кажуть клієнти

На сайті Мінфіну один із клієнтів Ощадбанку поскаржився, що не користувався карткою більше року, а тепер виявилося, що йому без попередження зменшили ліміт. Тепер для того, щоб його відновити, йому необхідно відвідати відділення банку, але він перебуває за кордоном.

Про це повідомляє видання iTechua.

Інший клієнт фінустанови заявив, що йому знизили кредитний ліміт 54 000 до 8000 грн. За його словами, його кредитна історія позитивна і карткою він користується активно, тому не розуміє, чому так сталося.

“Якщо можна, озвучте причину зменшення і якщо банк іде на такий крок – повідомляйте клієнту. А то як кредити пропонувати, то дзвонять по 100 разів, а тут “нишком” зменшили – і все”, – написав обурений клієнт.

Відомо, що загальний ліміт Ощадбанку на зняття готівки не повинен перевищувати 20 000 грн (в еквіваленті) на місяць. Деяким клієнтам банк може зменшити цей ліміт на власний розсуд. Однак про це мають попереджати заздалегідь.

Ощадбанк: останні новини

Киянин прийшов оформити «Картку киянина», як отримувач пенсії за інвалідністю. Віддав сіпівробітниці ІD–картку, пенсійне посвідчення та податковий код. Але працівниця Ощадбанку йому відмовила через відсутність паперової довідки з місцем реєстрації. Про це чоловік написав на порталі Мінфін. 

Відомо, що пенсіонери та пільговики, які отримують виплатити через Ощадбанк, повинні пройти процедуру фізичної ідентифікації. Це потрібно для підтвердження особистості клієнта. Раніше через пандемію коронавіруса цю вимогу скасовували, але тепер знову повернули.

Крім того, з січня по червень 2023 року державний банк надав кредитів великому бізнесу на 11,8 мільярда гривень, про що повідомляє пресслужба Ощадбанку. Це лише на 10% менше показників 2020 року.  Для порівняння: у фінансовій установі навели обсяг укладених договорів за 2022 рік. Він становить 13,9 мільярда гривень. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *