Лотерея М.С.Л. з російським капіталом фінансувала юрфірму Гетманцева: подробиці

Українська компанія М.С.Л., у якій в особі брата одного з власників Альфа-Груп Андрія Косогова присутній російський капітал, ще у 2015 році користувалася послугами юридичної фірми нардепа Данила Гетманцева. Тоді компанія потрапила під санкції РНБО, а юридична фірма Гетманцева “Юрімекс” оскаржувала їх в судах. Про це йдеться у розслідуванні Інформатора “Російська рулетка пана Гетманцева: чому “М.С.Л.” не під санкціями, незважаючи на частку російського капіталу”.

Інформатор з’ясував, що співвласником “Юрімексу” є Олена Полосенко. Вона – є одним із бенефіціарів М.С.Л. Крім того, Полосенко – донька президента М.С.Л. Ложенка. За даними YouControl, вона мала 40% статутного капіталу “ЮРІМЕКС” та зареєстрована одним із бенефіціарів ще однієї компанії – “ПРАВОВА ГРУПА ЮРІМЕКС”.

Вже у 2019 році Гетманцев заявляв, що позбавився своїх юридичних активів. Втім, частку у “ЮРІМЕКС” передав “родичу”. Фактично йдеться про його мати – Олесю Гетманцеву. Вона разом із сім’єю президента М.С.Л. Ложенка в різний час володіли цілою низкою спільних бізнесів, а саме:

  • “СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОРОЖНІЙ СЕРВІС”. Ця компанія займається організацією будівництва. У неї в засновниках були мати голови податкового комітету ВР Олена Гетьманцева та Олена Полосенко;
  • “ПРОФЕСІЙНИЙ ДОРОЖНІЙ СЕРВІС”. Ця компанія, яка теж займається організацією будівництва, в засновниках також мала Олену Гетьманцеву та Олену Полосенко;
  • фірма з консультування «БІЛОНА». У цього підприємства також в засновниках були Олена Гетьманцева та Олена Полосенко;
  • компанія з адвокатської діяльності «ЛОГЕС», яка вже закрита. В засновниках були Данило Гетьманцев та Георгій Ложенко.

“Моя донька Альона на кілька років пізніше закінчила той самий факультет у тому ж вищі, що й Данило (Гетманцев, юридичний факультет Київського університету ім. Шевченка – ред.). Вони створили юридичну компанію (“Юрімекс” – ред.) – рік створення компанії збігся з роком випуску Альони”, – зізнався у 2020 році президент М.Л.С. Ложенко.

Тоді ж він додав, що частка М.Л.С, була і в Гетманцева, але нібито “символічна”. Сам Гетманцев казав, що сформувався у цій компанії як юрист, тому погляди на гральний бізнес сформувалися від імені одного з гравців ринку.

Лотерея М.С.Л. з російським капіталом досі не заборонена в Україні

У березні 2023 року РНБО запровадила санкції проти букмекерської компанії 1XBet через наявність російського капіталу. Нішу замість неї зайняла українська М.С.Л. По суті, цей проект, що позиціонує себе як державна лотерея, просуває ставки на спорт, іменуючи їх як “спортпрогноз”. Про це йдеться у розслідуванні Інформатора “Російська рулетка пана Гетманцева: чому “М.С.Л.” не під санкціями, незважаючи на частку російського капіталу”.

Інформатор зʼясував, що російський капітал присутній і в М.С.Л – в особі брата одного з власників Альфа-Груп Андрія Косогова. Через це М.С.Л намагалися закрити ще з 2015 року, але СБУ в якийсь момент повідомила, що не може встановити звʼязок проекту з росією.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Російська рулетка пана Гетманцева: чому "М.С.Л." не під санкціями, незважаючи на частку російського капіталу
  • Майже 70% українців негативно оцінили роботу Гетманцева, – опитування
  • Схема Гетманцева: Інформатор допоміг постраждалому підприємцю звернутися за допомогою до Верховної Ради

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *