Як зекономити бензин та дизпаливо в заторах: порада автоінструктора з Лондона

Водіям рекомендується дотримуватися простої поради під час поїздок по великих містах, щоб підвищити економію палива. Ті водії, що не поспішають, знижують і ризик ДТП, і витрати палива.

Видання Express повідомляє, що інструктор з водіння з лондонської автошколи пояснив, як власники бензинових і дизельних автомобілів можуть заощадити паливо. Він додав, що рух у заторах із зупинками може призвести до зайвої витрати палива. Щоб заощадити гроші, водіям не слід під’їжджати до машини, що їде попереду, і різко гальмувати, а замість цього не поспішати.

Учасникам дорожнього руху слід “м’яко гальмувати” і повільно під’їжджати до автомобіля, що їде попереду.

“Водіння в пробках зазвичай призводить до гіршої економії палива. Це також призводить до більшого зносу деяких компонентів автомобіля. Щоб заощадити паливо, намагайтеся не прискорюватися і різко не гальмувати”, – пояснив інструктор.

Замість цього потрібно трохи прискоритись та плавно гальмувати протягом достатнього часу.

“Це не тільки економить паливо, але і знижує стрес”, – додав експерт.

Як ще можна заощадити бензин?

Вимкнення кондиціонера не заощадить гроші на бензині. Справа у аеродинаміці – коли ми відкриваємо вікна, наша автівка стає менш аеродинамічною і, тому менш ефективною. Про це розповів механік Скотті Кілмер, який має 55-річний досвід роботи з двигунами і знає про них все. Він пояснив, що широко поширена думка про те, що увімкнення кондиціонера під час поїздки призведе до збільшення витрат бензину, невірна.

“Сучасні автомобілі досить ефективні, і ви, можливо, не думаєте про це, але коли вікна вашої машини закриті, ваша машина, що їде по дорозі, стає більш аеродинамічною. Але коли ви опускаєте вікна, вона стає менш аеродинамічною й менш ефективною”, – пояснив Скотті Кілмер.

За його словами, якщо на вулиці спекотно і в машині опущені вікна під час руху, то ви отримаєте менше бензинових миль, ніж якби вікна були закриті.

“Якщо ви увімкнете кондиціонер, то невелика кількість енергії, яку двигун використовує для роботи, практично дорівнює енергії, втраченої, коли у вас опущені вікна з вимкненим кондиціонером. Якщо ви не готові їхати в спеку з щільно закритими вікнами, ви не збільшите витрату бензину при включеному кондиціонері”, – вважає Кілмер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • На заправках України планують ще більше підвищити ціни на паливо: в чому причина
  • Як зекономити бензин у спеку: корисні поради
  • В Україні зростають ціни на пальне: чого чекати надалі
  • Ціни на бензин будут зростати, однак не перетнуть верхню межу: експерт розповів, до чого готуватися водіям

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *