Український TikTok заполонив тренд на домашніх мавпочок

Останнім часом український TikTok заполонив тренд на домашніх мавпочок, які стали справжньою сенсацією серед користувачів. Знайти екзотичного улюбленця можна у спеціалізованих зоомагазинах або у приватних заводчиків, де ціни можуть коливатися від 500 (19 793 грн) до 2000 (79 174 грн) євро, залежно від породи та віку тварини.

5147_motorola_frontier.jpg (25.35 Kb)

Cкільки коштують екзотичні тваринки в Україні та де їх можна придбати. А також, які види мавп можна тримати у будинку.

За словами зооспеціалістів, домашня тварина мавпа – це дійсно вихованець для тих, хто готовий приділяти багато часу спілкуванню і дресируванню улюбленця. Породи мавп для домашнього утримання є різні.

Перевагу варто віддавати тим, які не виростають понад 1 метр і мають вагу до 3-4 кг. Мавпи мають гострі зуби, чіпкі лапки та досить сильні, тому при прояві агресії великих особин можливі серйозні травми. Найпопулярніші види мавп для будинку:

ігрунки;
капуцини;
макаки;
саймири.
Такі види домашніх мавп можуть дозволити собі тільки досвідчені заводчики, які знають, як правильно дресувати приматів і доглядати за ними. Ці породи більш розумні, добре піддаються навчанню.

Де купити мавку та скільки коштує

Мавп можна придбати у спеціалізованих зоомагазинах та відповідних заводчиків. Ціни зазвичай варіюються від 500 (19 793 грн) до 2000 (79 174 грн) євро, в залежності від породи та віку тварини.

Перед купівлею обов’язково слід вивчити умови утримання та догляду за мавпою. Зооексперти зазначають, що це серйозне зобов’язання, і слід бути готовими забезпечити тварині комфортне та безпечне середовище.

Перед тим як завести екзотичну тваринку потрібно обов’язково звернутися до спеціалістів у галузі тваринного догляду та здоров’я. Для того щоб вам допомогли зробити правильний вибір та підготувати ваш дім для нового улюбленця.

У кожного виду мавп є свої особливості. Перед покупкою примата слід з’ясувати:

мінімальний розмір вольєра;
вимоги до температури, світла і вологості;
чи зможе тварина жити на самоті або потрібна пара;
яке необхідне живлення;
чи є схильність до певних захворювань;
які потрібні профілактичні процедури та щеплення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *