У росіян паніка через можливе зростання цін на техніку

Через санкції щодо “російського SWIFT”, які запровадив Європейський Союз (ЄС), ціни на техніку та електроніку в Росії можуть зрости на 15-20%. Подорожчання очікується до кінця літа.

3262_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

Про це повідомляють РосЗМІ. Обмеження щодо Системи передачі фінансових повідомлень Центробанку (СПФБ) було запроваджено в межах 14-го пакету санкцій.

Європейським компаніям заборонили підключатися до розробленої агресором платіжної системи та здійснювати транзакції з тими, хто проводить платежі через неї за межами РФ. Фактично це відрізало порушників від європейської фінансової системи.

Експерти стверджують, що всупереч спробам міжнародного співтовариства порушити фінансові операції РФ, досі СПФС працювала оперативно і без збоїв. Зокрема, для цього використовувалися дочірні банки в європейських країнах.

Але якщо іноземні банки, підключені до СПФС, почнуть блокувати платежі з Росії, це може призвести до зниження імпорту з Китаю на 25% і подорожчання всіх імпортних товарів на 10-20% залежно від категорії. Зараз через проблеми з платежами імпорт із Китаю вже скоротився на 11%, а з Туреччини – на 33%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *