В Україні рання білокачана капуста падає в ціні

На ринок впливає сезонне збільшення пропозиції.

0624_1442399.jpg (81.74 Kb)

В Україні зберігається тенденція зниження цін на ранню білокачанну капусту. Так, станом на кінець травня продукція врожаю 2024 року пропонується до продажу в межах 6-10 грн/кг ($0,15-0,25 /кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Зазначається, що основною причиною знижувальних цінових коригувань в даному сегменті виробники називають сезонне збільшення пропозиції капусти нового врожаю, а також досить невисокий попит на дану продукцію.

За словами експертів, фермери змушені активно знижувати ціни на капусту нового врожаю через надлишкову пропозицію на ринку. Більшість українських господарств уже розпочали масові відвантаження ранньої капусти. Також ситуацію погіршують досить невисокі темпи збуту продукції. Оптові компанії та роздрібні мережі купують невеликими партіями, враховуючи відносно короткий термін реалізації.

Наразі ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому на 82% нижча, ніж в аналогічний торішній період. При цьому виробники не виключають, що тенденція до зниження цін у даному сегменті збережеться на ринку й надалі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *