В Україні різко обвалилися ціни на популярний продукт

Оптові ціни на картоплю в Україні в середньому знизилися до 12-17 грн/кг ($0,30-0,43/кг). Ця вартість на 14% менше, ніж на минулому тижні та у 2,7 рази вище, ніж у той же період минулого року. Відповідно, вже незабаром знизити ціни можуть і супермаркети з магазинами.

0978_kartoplya-photo-194e.jpg (56.11 Kb)

Про це повідомляють аналітики EastFruit. Ключові гравці ринку зауважують, що пропозиція картоплі залишалася досить великою, тоді як попит продовжував знижуватися, що призвело до необхідності зниження цін для стимулювання попиту.

Крім того, відзначається, що багато покупців висловлюють незадоволеність щодо якості пропонованої картоплі і часто відмовляються від її покупки. Такі скарги також сприяли зниженню попиту та, відповідно, досягненню нижчих рівнів цін. Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, оптові ціни на картоплю в Україні в середньому склали 12-17 грн/кг ($0,30-0,43/кг), що становить в середньому 14% зниження порівняно з цінами на кінець минулого робочого тижня.

Ціна картоплі на українському ринку наразі перевищує вартість у 2,7 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року. З огляду на великі обсяги цієї продукції на ринку, виробники не виключають подальшого здешевлення цін у цьому сегменті, що може відбутися в разі подальшого зростання пропозиції та зниження попиту.

Ціни на картоплю в супермаркетах

Зараз найдешевша пропозиція на картоплю спостерігається в супермаркеті Сільпо. Там за кілограм овоча просять 22,47 гривень.

Varus
Сільпо
АТБ
Novus

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *