В Україні можуть здорожчати квитки на поїзди за кордон

В Україні можуть здорожчати квитки на міжнародні залізничні рейси. Втім, остаточного рішення поки що немає – адже тут не все залежить від “Укрзалізниці”.

7899_2879207.jpg (103.64 Kb)

Про це повідомив голова правління компанії Євген Лященко, передає Укрінформ. Він зазначив: річ у тім, що при формуванні вартості закордонних рейсів діє спільне з міжнародними партнерами ціноутворення.

“Щодо закордонних [перевезень] – залежить не тільки від нас. Тому я не можу сказати стовідсотково, що зростання не буде”, – йдеться в повідомленні.

При цьому він наголосив: якщо на закордонні рейси все ж доведеться підвищувати вартість квитків, сильно по кишенях українців це не вдарить. “Якщо це і буде, то точно небагато”, – резюмував Лященко.

На поїзди до Польщі вартість квитків вже підвищували

Водночас нагадаємо: наприкінці 2023 року в Україні відбулося здорожчання квитків на популярні потяги до Польщі. При чому набагато: наприклад, на надпопулярний рейс із Києва до Варшави одразу на 72%.

Також зросли ціни на квитки на потяги Інтерсіті+ Київ – Перемишль. Хоча й не так сильно, як на поїзд до Варшави – на 26%.

На рейси Україною квитки дорожчати не будуть

А ось на внутрішньоукраїнські рейси вартість квитків не підвищуватимуть точно. Як пояснив Лященко, це не передбачено фінансовим планом компанії.

“У фінансовому плані на цей рік не закладено підвищення тарифів на перевезення. Ні на пасажирські, ні на вантажні”, – розповів він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *