“Київстар” анонсував зміни у 2-х своїх тарифах

Мобільний оператор “Київстар” анонсував зміни у 2-х своїх тарифах. Оновлення стосуються домашнього інтернету в рамках функції Суперсила.

3663_kyivstarnew.png (103.6 Kb)

Про це повідомили у самій компанії. Там зазначили:

зміни набудуть чинності вже з 1 травня;
оновлення зачеплять тарифи ТВІЙ Оптимум, LOVE UA Сила, ТВІЙ Максимум.
“З 1 травня 2024 року Суперсила Домашній Інтернет буде доступною для тарифів передплати ТВІЙ Оптимум та LOVE UA Сила, а для тарифу ТВІЙ Максимум ця Суперсила не надаватиметься”, – йдеться у повідомленні.

Номери “Київстару” починаються з нового коду 077

Раніше ж “Київстар” отримав дозвіл на використання коду мережі призначення 77 (+380 77). Тобто, номери оператора починатимуться, в т.ч., з 077. Однак на номери, що вже діють, новація не вплине.

Про новий код повідомили у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК). Там зазначили:

дозвіл видано на 5 років;
він дозволить “Київстару” підключити до мережі 10 млн. нових номерів.
“НКЕК ухвалила рішення видати приватному акціонерному товариству “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення “77” для мобільного зв’язку з абонентською ємністю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України терміном на 5 років”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, за інформацією незалежної спільноти мобільних технологій України MZU – Мобільний Зв’язок України, у “Київстарі” зазначають: додатковий код дозволить йому не допустити виникнення дефіциту вільних номерів. Крім того, це, стверджується:

збереже можливість подальшого сталого розвитку існуючих послуг;
дозволить встановити достатній карантинний період для наявного ресурсу нумерації для зменшення кількості скарг від абонентів;
створить ресурс у разі поломки у мережі одного з операторів зв’язку.
“Вільного номерного ресурсу недостатньо для задоволення потреб абонентів “Київстар” у перспективі найближчих двох років”, – зазначається опублікованому листі компанії з проханням виділення нового коду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *