Як хочуть штрафувати за порушення комендантської години

В Україні можуть встановити адміністративну відповідальність за порушення комендантської години. Пропонується запровадити штрафи для громадян від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8,5 –17 тис. грн).

3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

Для бізнесу штрафи будуть більшими – від 3000 до 6000 мінімумів (51–102 тис. грн). У Верховній Раді вже зареєстровано відповідний законопроект .

Як зазначається, мета законопроекту – встановити адмінвідповідальність за порушення комендантської години та порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану.

“Порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії військового стану тягне за собою накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу-підприємця від трьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що санкція статті передбачає штраф від 136 до 255 грн , або громадські роботи терміном від 40 до 60 годин , або виправні роботи від 1 до 2 місяців, або адміністративний арешт до 15 діб.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *