Хто з українців має знижку на всі внутрішні поїзди

Українці можуть купувати квитки на поїзди за пільговими цінами – проте лише окремі категорії та у більшості випадків при наданні необхідних документів. Наприклад, учні та студенти отримують 50%-ву знижку на всі внутрішні поїзди.

46_photo_2023-09-03_11-20-06.jpg (72.18 Kb)

Про це розповіли в “Укрзалізниці”. Відзначивши, що знижка для учнів та студентів поширюється лише на:

загальні, плацкартні вагони;
вагони 2-го та 3-го класів усіх категорій поїздів та всіх вагонах регіональних поїздів у внутрішньому сполученні.
Тобто, на квитки для вагонів СВ, купе та 1 класу знижка не діє. Для отримання ж її потрібно надати учнівський або студентський квиток.

Також, серед інших, право на пільговий проїзд мають діти віком від 6 до 14 років. Для них можна придбати квиток зі знижкою 25% на внутрішні поїзди. Жодних документів при цьому надавати не потрібно.

Батьки або дружини військовослужбовців, які загинули або постраждали від поранень під час виконання військових обов’язків, можуть скористатися знижкою в 50% на квитки “туди і назад” – проте лише 1 раз на рік. Надати треба свідоцтво про право на пільги та лист талонів.

Окрім того, знижка надається учасникам бойових дій – 50% на внутрішні поїзди. Серед необхідних документів для отримання пільги – посвідчення “Постраждалий учасник революції гідності” та лист талонів.

Крім того, право на знижку мають інші категорії українців – наприклад, супроводжуючі осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи, особи з інвалідністю внаслідок війни III групи тощо. Повний список з умовами отримання знижки та необхідними документами знаходиться за посиланням.

“Укрзалізниця” оновила правила купівлі квитків на потяги

Тим часом “Укрзалізниця” запускає послугу моніторингу квитків з можливістю автовикупу на потяги внутрішнього сполучення. Спочатку вона працюватиме в режимі бета-тестування. Суть нововведення полягає в тому, що коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть відповідні пуш-повідомлення у застосунку.

Як розповіли в самій компанії, якщо активовано функцію автовикупу, то надходитиме повідомлення, що квитки вже куплені.”У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Для користувачів відповідної програми, авторизованої через Дія.Підпис, у режимі тестування доступний моніторинг двох типів. Зокрема:

на поїзди, квитки на які вже перебувають у продажу – з можливістю відстежувати наявність конкретних місць;
на напрями – з можливістю відстежувати появу у продажу поїздів між вибраними містами.

При цьому там наголосили: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів. Якщо моніторинг буде скасовано або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на карту автоматично.

“При використанні тестового застосунку будуть зніматись реальні кошти, а квитки, придбані в режимі тестування, будуть дійсними для поїздок – тож радимо не створювати безлічі моніторингів з автовикупом, якщо ви не плануєте бути пасажиром одночасно десятків рейсів”, – попередили в компанії.

Тестовий додаток доступний як користувачам iOS, так і Android. Завантажити його можна за посиланнями:

для iOS;
для Android.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *